Placówka Wsparcia Dziennego w Skrzyszowie

Placówka Wsparcia Dziennego w Skrzyszowie

Ogłoszenie

Drukuj PDF

Placówka Wsparcia Dziennego w Skrzyszowie w dniach od 29.07 ? 16.08 jest dla dzieci nieczynna z powodu urlopu wypoczynkowego wychowawcy.

Życzymy udanych wakacji i zapraszamy ponownie od 19 sierpnia !

Drukuj PDF

Placówka w Skrzyszowie odnowiona!

Od początku lipca trwały prace remontowe wewnątrz budynku Placówki w Skrzyszowie. Odmalowane zostały trzy pomieszczenia z których korzystamy: sala duża do zabaw i zajęć z dziećmi, kuchnia oraz korytarz.Wstawione zostały również dwie ławki przed budynkiem.

zobacz zdjęcia

Więcej…
Drukuj PDF

Pieczenie chleba w Jamnej

 

W dniu 11 lipca 2013r. zorganizowany został dla dzieci wyjazd na 1 ? dniową wycieczkę do małej miejscowości ? Jamnej. Dzieci z Placówki z Pogórskiej zostały zabrane autokarem o godz. 8.30 a ze Skrzyszowa o 9.00.

 

Więcej…
Drukuj PDF

Dzień Drzwi Otwartych

Zapraszamy do Placówki Wsparcia Dziennego w Pogórskiej Woli (budynek Domu Katechetycznego) dzieci z klas I - III w dniu 28 czerwca tj. piątek godz. 13.00 - 15.00 Zaprezentujemy nasz dotychczasowy dorobek, przedstawimy pomysły na spędzanie wolnego czasu. Gwarantujemy dobrą zabawę i miłe towarzystwo!

Drukuj PDF

Dzień Matki

Zdjęcia można obejrzeć w Galerii

W dniu 28 maja 2013 w Placówce Wsparcia Dziennego w Skrzyszowie zorganizowaliśmy spotkanie dla mam naszych wychowanków z okazji ich święta.

Więcej…

Więcej artykułów…

Strona 23 z 24

<< pierwsza < 21 22 23 24 następna > ostatnia >>