Placówka Wsparcia Dziennego w Skrzyszowie

Placówka Wsparcia Dziennego w Skrzyszowie

Warsztaty wielkanocne

Dnia 29.03.2017 wychowankowie PWD w Pogórskiej Woli wzięli udział w warsztatach organizowanych przez GCKiB, które odbyły się w bibliotece w Pogórskiej Woli. Na zajęciach tych dzieci przygotowały wianki wielkanocne z papieru, które następnie ozdobiły kwiatami- własnoręcznie wykonanymi,wstążeczkami, jajkami. Wykonane dzieła są wielobarwne, prawdziwie wiosenne.

Powitanie wiosny

Wychowankowie PWD w Pogórskiej Woli powitali pierwszy dzień wiosny w wyjątkowy sposób. Dzień ten był inny niż zwykle. Na samym początku miał miejsce wiosenny pokaz mody, dzieci miały przygotować jak najbardziej kolorowe stroje przypominające wiosnę. Następnie wychowankowie brali udział w różnych konkurencjach sportowych, a wygrana drużyna została nagrodzona słodyczami. W naszej Placówce wiosna zawitała na dobre:)

Drukuj PDF
Rozważania Męki Pańskiej - Droga Krzyżowa dla dzieci

"Lecz On się obarczył naszym cierpieniem, On dźwigał nasze boleści, a myśmy Go za skazańca uznali, chłostanego przez Boga i zdeptanego." (Iz 53,4)

W duchu wielkopostnych przygotowań do właściwego przeżycia świąt Wielkiej Nocy, wychowankowie pwd w Skrzyszowie poprowadzili rozważania stacji Drogi Krzyżowej w kościele parafialnym w swojej miejscowości. Nabożeństwo miało miejsce w piątek 17 marca o godz. 16.00. 

Święto Kobiet

W dniu 8 Marca chłopcy w PWD w Pogórskiej Woli nie zapomnieli o swoich koleżankach. Przygotowali dzień wcześniej na zajęciach bukiety kwiatów z bibuły i w dniu ich święta wręczyli je wraz z pięknymi życzeniami. Następnie był słodki poczęstunek dla wszystkich i ciepła herbatka. Dzień ten miał uroczysty charakter dlatego też zamiast codziennych zajęć wychowankowie wzięli udział w wielu zabawach i konkursach.

Drukuj PDF

Zabawa Karnawałowa dla dzieci w OSP w Skrzyszowie

Dnia 27 lutego 2017r. w Remizie OSP w Skrzyszowie w godzinach 15.00 - 18.00 odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci. Frekwencja, podobnie jak 2 lata temu, mile zaskoczyła nie tylko organizatorów, ale również samych uczestników. Dzieci bawiły się wyśmienicie. Dzięki zorganizowanym zabawom i konkursom, w których przygotowaniu pomogły nasze byłe już wieloletnie wychowanki, można było zdobyć drobne nagrody. Podczas zabawy zarówno dzieci jak i rodzice mogli korzystać ze stołu z poczęstunkiem, na którym znajdowały się ciasta upieczone przez rodziców wychowanków placówki oraz napoje, słodycze, owoce i przekąski ufundowane przez sklep "Groszek" w Skrzyszowie pana Pawła Mroza, na ręce którego składamy serdeczne podziękowania. Przy osobnym stoliku chętne maluchy mogły pomalować sobie twarze lub nadmuchać i udekorować swój własny balon. O cieplej atmosferze jaka panowała na zabawie mogło świadczyć to, iż zarówno dzieci jak i rodzice byli bardzo zadowoleni i uśmiechnięci. Cieszymy się bardzo, że jako organizator mogliśmy dostarczyć dzieciom na koniec tego karnawału tyle frajdy i okazji do tańca, zabawy i radości. Wyrażamy wdzięczność za wszelką okazaną pomoc, życzliwość i współpracę w organizacji tego przedsięwzięcia - a w szczególności p. Januszowi Barnasiowi za udostępnienie sali oraz p. Pawłowi za oprawę muzyczną.

Strona 4 z 24

<< pierwsza < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>