Placówka Wsparcia Dziennego w Skrzyszowie

Placówka Wsparcia Dziennego w Skrzyszowie


Ostatkowe wypieki

Tradycyjnie w Tłusty Czwartek, w Placówce w Pogórskiej Woli wychowankowie mieli zajęcia kulinarne, na których usmażyli pyszne domowe pączki. Każdy z nich miał możliwość spróbowania własnych sił w przygotowywaniu ciasta i formowaniu pączków. Nawet najmłodsze dzieci czynnie włączyły się w zajęcia. Były tradycyjne pączki z lukrem i cukrem pudrem. Po trudach przygotowania, nastąpiła najmilsza chwila dnia- degustacja. Chcieliśmy również bardzo gorąco podziękować naszemu księdzu proboszczowi, ks. Jerzemu , który ufundował w tym dniu dzieciom pączki.

Walentynki

w Placówce

W tym roku w PWD w Pogórskiej Woli 14 lutego- Walentynki obchodziliśmy inaczej niż zwykle. Dzień ten był pełen zabaw, uśmiechu i radości. Zorganizowany został konkurs z wiedzy o bajkach, piosenkach i dniu Św. Walentego. Zwycięzcy zostali nagrodzeni walentynkowymi lizakami/.  W dniu tym miało miejsce szczególne wydarzenie, gdyż wybraliśmy spośród  wychowanków Walentynkową Miss i Walentynkowego Mistera 2017. Konkurs dla najpiękniejszych i najodważniejszych wygrała Emilka oraz Karol. Zwieńczeniem uroczystości było wręczenie przez listonosza Poczty Walentynkowej pocztówek z pozdrowieniami oraz serduszek uszytych przez naszą wolontariuszkę- Gosię. Zabawa przyniosła uczestnikom wiele pozytywnych wrażeń.

Drukuj PDF
Wyjazd do kina na bajkę pt. "Sing"

Wzruszająca historia, która uczy, że nie wolno się poddawać, że należy przełamywać swoje wewnętrzne bariery i walczyć z całych sił o spełnienie swoich marzeń. Na seans filmowy wybrały się dzieci z PWD w Skrzyszowie, we czwartek 9 lutego 2017r.

Drukuj PDF
Taneczna środa w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnowie

W drugą środę ferii dzieci z Placówki w Skrzyszowie wybrały się wraz ze swoim wychowawcą do Tarnowa do Biblioteki Pedagogicznej. Zorganizowano tam zajęcia taneczne - trochę teorii, dużo tańca a to wszystko wraz z elementami zabawy. Ciekawym zakończeniem zajęć był quiz multimedialny o tym wszystkim, czego dowiedziały się dzieci podczas zajęć. Liczył się refleks i oczywiście zdobyta wiedza. Zajęcia prowadził p. Łukasz Jachym.

"Niezły cyrk"

i ferie z afrykańską przygodą

w Pogórskiej Woli

zobacz zdjęcia


Strona 5 z 24

<< pierwsza < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>