Placówka Wsparcia Dziennego w Skrzyszowie

Placówka Wsparcia Dziennego w Skrzyszowie

Drukuj PDF
Rodzinny Rajd Rowerowy

W sobotę, 28 maja wychowankowie Placówki w Skrzyszowie wraz z wychowawcą p. Anetą wzięli udział w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Gminy Skrzyszów.Organizatorami tegorocznego Rodzinnego Rajdu Rowerowego był Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz Wójt Gminy Skrzyszów. Wybrana przez dzieci i wychowawcę trasa liczyła 15 km. Każdy uczestnik otrzymał przed rajdem foldery z zaznaczonymi trasami rajdu, a po ukończeniu rajdu  - okolicznościowe medale, butelkę wody na orzeźwienie oraz gorące danie na pokrzepienie. Mimo, iż trasa była MINI to cała grupa czuła olbrzymią satysfakcję ze wspólnie osiągniętego celu.

Drukuj PDF
Święto Mam

Zgodnie z naszą tradycją dnia 25 maja w w Placówce w Pogórskiej Woli odbyło się uroczyste świętowanie Dnia Matki. Z tej okazji wystawiliśmy teatrzyk kukiełkowy pt. " Król Lul". Następnie dzieci złożyły życzenia swoim mamom i wręczyły przygotowane przez siebie prezenty- figurki kota z masy papierowej. Po oficjalnych uroczystościach nastąpiła nastąpiła słodka chwila- czyli poczęstunek w formie ciasta upieczonego wcześniej przez dzieci na zajęciach. Dzień ten, w naszej placówce jest nie tylko okazją do wyrażenia przez dzieci wdzięczności i miłości swoim mamom, ale również jest dniem wspólnego spędzenia czasu dziecka z rodzicem w placówce.

Drukuj PDF
Zwycięstwo naszych wychowanek

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasze 2 wychowanki Placówki w Skrzyszowie -  Klaudia Olech i Martyna Kapustka z kl. VI zajęły I i III miejsce w konkursie szkolnym pt. "Nie wypalaj traw". Konkurs zorganizowany był przez nauczycieli ze ZSP nr 1 i Gimnazjum w Skrzyszowie i miał na celu promować ochronę środowiska jak chociażby poprzez zakaz wypalania traw.  Prace naszych obydwu wychowanek powstały podczas zajęć w Placówce pod okiem wychowawcy i z materiałów tam dostępnych choć z inwencji twórczej i pomysłów samych dziewczynek. Konkurs odbył się na początku kwietnia bieżącego roku a wręczenie nagród nastąpiło w dn. 27 kwietnia podczas apelu szkolnego "Kwiecień miesiącem pamięci narodowej". Serdecznie im gratulujemy, cieszymy z sukcesu i polecamy się na przyszłość !

Drukuj PDF

Panie Wiosny


Ciepłe dni, słonce i kwitnąca zieleń stały się dla dzieci inspiracją do uczczenia i podjęcia tematu wiosny.Podczas ostatnich zajęć w placówce w Skrzyszowie tematem przewodnim były kwiaty. Wszystkie dziewczynki uczestniczące w zajęciach wykonały bukiety z różnych dostępnych materiałów. We włosy wpięły również własnoręcznie wykonane spinki jako wiosenny akcent każdej Pani Wiosny, w którą każda z nich mogła się na chwilę przeobrazić. 

Drukuj PDF

 

Strona 9 z 24

<< pierwsza < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>