Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Mały Skrzyszów. Tropię to” w akcji!

„Mały Skrzyszów. Tropię to” w akcji! Zaczęło się! Za nami pierwsze trzy spotkania w ramach projektu „Mały Skrzyszów. Tropię to”. Na początku zajęć stworzyliśmy kontrakt, poznaliśmy swoje imiona oraz opowiedzieliśmy o rzeczach, które lubimy.

W trakcie warsztatów teatralnych (bo jeśli integracja, to tylko przez teatr) mieliśmy okazję zaprezentowania swoich mocnych i słabych stron. Po co to wszystko? Żeby się zintegrować! Ale to nie koniec. Oprócz tego, stworzyliśmy maski nawiązujące do antycznego teatru. Co jeszcze? Podzieliliśmy się na grupy, wybraliśmy reżysera, aktorów i zagraliśmy m.in. sztukę o stadzie różowych słoni i więdnących tulipanach. W trakcie zajęć wzięliśmy udział w ćwiczeniach na dykcję, dowiedzieliśmy się, co powstanie ze skrzyżowania tańca i teatru (odpowiedź: pantomima) oraz porozmawialiśmy o emocjach, które towarzyszą nam w codziennym życiu. Krótko mówiąc - zabawy było co niemiara. A to jeszcze nie koniec. Teraz czas na warsztaty o Skrzyszowie i dziennikarstwie. Trzymajcie kciuki!

Godziny Otwarcia

 godz.otwarcia
 MS tropie
© 2017

Please publish modules in offcanvas position.